Anaokullu 2010 Ziyaretçi İstatistik

Teşekkürler TÜRKİYEAnaokullu Ziyaretçi

Anaokullu ailesi olarak bize katkı sağlayan Anaokulu, yuva, kreş öğretmenlerimize emeğe saygı çerçevesinde olumlu veya olumsuz yorum yapan ziyaretçilerimize canı gönülden teşekkür ederiz. Sitemiz 2010 yılında, geçtiğimiz iki ay 7 gün içerisinde 100 ülkede bulunan gurbetçi vatandaşlarımız ve Türkiye’de 81 şehir olmak üzere Google Analytics verilerine göre 428.340 ziyaretçiye hizmet vermiştir. Aşağıda illere göre ve dünya üzerindeki ziyaretçi dağılımlarını bulabilirsiniz.


Okul Öncesi Öğretmenlerimizin katkılarıyla ziyaretçilerimize daha fazla zengin içerik sunmaya çalışacağız. Anaokullu ailesi olarak sitemizi önümüzdeki yıllarda daha ileriye taşımak için özveriyle çalışmaya devam edeceğiz.

Özgeçmiş bilgilerini email yoluyla bizimle paylaşan onlarca eğitimcimizin bilgilerini yayınlayamadığımız için özür dileriz. Özel bilgiler ve Telefon numaraları olduğu için sitemizde alt yapıyı oluşturmaya çalışıyoruz.

Bu yıl başladığımız özel anaokulu, yuva, kreş tanıtımlarını sitemizde yayınlayan eğitimcilerimize ve yöneticilerine, sitemize yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

ANAOKULLU İLETİŞİM

Email; anaokullu.com@gmail.com

Msn; anaokullu@anaokullu.com

Facebook Grup; Okul Öncesi Eğitim Grubu

Tel; 0 212 598 02 20

Anaokulu Ziyaretçi

Bu veriler, Google Analytics sistemi kullanılarak elde edilmiştir.

Google Analytics : Tamamen google’a bağlı bir birimdir, web sitelerinin günlük, aylık, yıllık ziyaretçi sayılarını, tamamen bağımsız bir biçimde veren yazılımdır.

Anaokulu Ziyaretçi

Anaokulu Ziyaretçi

Anaokulu Ziyaretçi

Anaokulu Ziyaretçi

Anaokulu Ziyaretçi

Anaokulu Ziyaretçi

1 Yorum

  1. Rica ederiz…umarım bu güzel ülkemize biraz olsun katkımız olmuştur
    başarılarınızın devamını dilerim…

Comments are closed.