Anaokulu akvaryum çalışması

Anaokulu için akvaryum çalışması

Çalışmayı gönderen üyemiz Engin’e teşekkür ederiz.

anaokulu akvaryum

anaokulu çalışması

anaokulu çalışması

anaokulu akvaryum

12 YORUMLAR

  1. hocam ellerinize sağlık. bizlere de hangi materyalleri kullanıp yapımında nasıl bir yol izlediğinizi yazarsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

  2. evet bu çalışmada çocukların parmağı yoktur. bu bir eğitim materyalidir. eğitim mateyali hazırlanırken çoğunlukla çocuklar katılmaz zaten. çünkü materyalin etkili, sağlam ve işlevsel olması için özenle hazrılanması gerekir. bu çalışma bir aylık bir uğraşın sonucudur ve örneksiz bir çalışmadır. bu materyalle verebilecek kavramlar; deniz taşıtı ;gemi, denizaltı, hava taşıtı ; uçak ve helikopter (fonda resmi var gözükmüyor olabilir), kuşlar (öndeki kartal ve fondaki kuşlar), köprü, balıklar, yunus vs vs.
    “bu kadar kavrama ne gerek var ve çocuklar zaten bu kavramların çoğunu biliyor” diyebilirsiniz, ama ben bitlis’te öğretmenlik yapıyorum. burdaki çocukların Türkçe’leri çok zayıf. bu yüzden olabildiğince kavram vermeye çalışıyoruz. değerlendirmeleriniz için teşekkürler.
    engin-luzumi.spaces.live.com

  3. engin hocam gerçekten çok güzel denmez çünkü az olur MUHTEŞEM olmuş ellerinize ve emeğinize sağlık gerçekten çok iyi bi eğitimcisiniz :):)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz