110 YORUMLAR

  1. etkinlikleriniz çoook güzel olmuş.ellerinize sağlık. ben de çocuk gelşimini okuyorum .Banada duygusal gelişim ile iLgili etkinlik söyermisiniz çoook ihtiyacım var. Öğretmen ödev verdi .6etkinlik yapın dedi ben 5 etkinlik yaptımda sadece 1 etkinlik kaldı lütfen düşüncelerini gönderin. yaptınız etkinliklerden yaratıcı ve güzel bir etkinlik bekliyorum arkadaşlar lüüüüüüüüüüüüüüüütfen gönderin

  2. siteniz çok harika çok güzel etkinlikler var elinize sağlık kızıma bu sitedenizdeki etkinliklerden yararlanacagım öğretecegim araştırdım ve kızıma yararlı bir site okul öncesi etkinlik buldum çok değişik fikir ve hünerler başarılar dilerim.

  3. bu siteyi ziyaret etiğim ilk gün.böyle faliyetlere bayılıyorum.hele tırtıl çok güzel olmuş ya.böyle bir site yarattıkları için teşekkür ediyorum.hayat ablaya da.ben daha 3. sınıfa gidiyorum.tam aradığım gibi etkinlikler var.bu siteyi kuranlar ve yapanlara gerçekten çok teşkkür ediyorum.ama sözüm kırıı olmasın biraz daha etkinlik koysanız.bide ben de kendi kafamdan yaptığım etkinlikler nasıl yollıyacağım?neyse çok teşekkür ediyorum.:D HİHİ ………………….

  4. ya etkinlikler cok güzel fakat daha cok etkinlik koyasanız iy olur her güne bir etkinlik yapmak istiyorum ayrıca her konuyu içermeli.Benim kendi kafamdan yaptığım etkinliklerim var onları sizlere nasıl ulaştırabilirim bu siteye ilk kez giriyorumda.her şey için teşekkürler şimdiden.