Okul öncesi forum

45
970

Okul öncesi forum

Tüm ziyaretçilerimize merhaba. 1 sene önce açılan anaokullu.com üzerinde bir çok öğretmen, öğrenci arkadaşımız paylaşım yaparak birbirine yardımcı oldu. Fakat çoğu paylaşım mail üzerinden yönetime gönderildi ve yayınlanması beklenildi. Birbirimizle daha iyi bir iletişim kurabilmek için forum bölümünü hayata geçirmeye karar verdik. Şu an üzerinde denemeler yapıyoruz.  Bu denemeler aşamasında fikir olarak ziyaretçilerimizin desteğini fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz.

Ne yapabilirsiniz:

Eksik olan yerleri forum istekleriniz bölümenden bildirebilirsiniz.
Forumda aktif paylaşım yaparak bizlere destek olabilirsiniz.
Forum konusunda deneyimli olan üyelerimiz yönetimde görev alabilirler.
Sorularınızı forumca rahatça paylaşabilirsiniz.
Sorusu olanlara yardımcı olabilirsiniz.
En önemlisi paylaşımlarınızı çok rahatlıkla binlerce insana ulaştırabilirsiniz.

Okul öncesi forum sayfamızın tüm eğitimcilere ve ailelere yardımcı olmasını dilerim.

Okul öncesi forum sayfasına giriş için tıklayın.

1 Eylül 2007 – 31 Mart 2008 tarihleri arasında 354.000 kişi siteye gelmiş ve 1.900.000 sayfayı ziyaret etmiştir. Tüm paylaşım yapan arkadaşlara, yararlananlar adına teşekkür ederim.

45 YORUMLAR

  1. mrb arkadaşlar.. ben bu sene mezun oldum nasipse bu pazartesi ilk görevime başlıyorum okul öncesi öğretmeniyim.. ilk günü ne yapacağımı tam olarak bilmiyorum.. tecrübesizlik çok kötü..:( bana yardımcı olabilir misiniz.. şimdiden çopk tesekkür ederim..

  2. arkadaslar bu yıl cok fazla atamanın olması bizim için pek iyi olmadı sanırım yani henüz mezun olmayanlar için.Bu sebeple düşük puanlı olanlar da gircek ki bu eğitimin seviyesini de etkilicek hayırlısı olsun yine de bakalım bizim zamanımıza kadar neler değişcek?