Okul öncesi oyunlar ve eğitici çocuk oyunları

Okul öncesi bilgisayar oyunları ve eğitici çocuk bilgisayar oyunları

Bu başlık altında, okul öncesi sitemizde yayınlayacağımız tüm bilgisayar oyunlarını bulabilecek ve elinizdeki oyunlarıda tüm ziyaretçilerimizle paylaşabileceksiniz.
Oyunlar arasında anaokulu oyunları , kız ve erkek oyunları, boyama oyunları , bulmaca oyunları, zeka oyunları gibi değişik kategoriler olacaktır.

Sayfayı sık kullanılanlar kısmına eklemenizi tavsiye ederim, çünkü hergün yeni bir oyun yüklemeye çalışacağız. Umarım çocuklarınız veya öğrencilerinizle hoş vakit geçirirsiniz.


Aşağıdan seçtiğiniz oyunun üzerine tıklayın. Oyun hakkında bilgi, resim ve indirmek için gereken link açılacak sayfada mevcuttur.

Her oyun dosyasının şifresi aynıdır. Dosya şifresi : www.anaokullu.com

Oyunlar;

1: Mine Eğitim Seti

2: Yeşim Eğitim Seti

3: Robonun Eğlence Parkı

4: Çocuk Oyunu Sebran

5: İki resim arasındaki farkı bulmaca ( mirror magic)

6:

80 YORUMLAR

  1. merhaba lise 3 öğrencisiyim bana görme ve işitme engellilerle ilgili oyun ve drama lazım ama bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :))

  2. ben çocuk gelişimi okuorum we anaokulunda bılmece tekerleme we oyunlara ait cok fasla bilgi sahıbı olmam gerekoyor ve burda bulduklarım gercekten cok yardımcı oluyor bana emeğinize saglık….

  3. ii günler ben cocuk gelişimini okuyorm ve stenize üye olmak iştiyorm cünkü oyunlar,bilmecelerve tekerlemeler gerekio nasıl yararlana bilirm yardımcı olursanız sevinirim simdiden tşk ederim

  4. mraba bn 14. sınıf örencisiyim ve daha fazla enfeksiyon diyorum . eğlenceli ona bi sözüm yook ama bi 4-5 enfeksiyon eklensin drama oyunu hazırlayanlara teşekkürlerim iletirimm iyi günler

  5. merhaba cock gelişimi 11 ci sınıf öğrencisiyim çocuklar için drama oyunu hazrlıycaz arkadaşlarımla bana yardmcı olrsanz çk mutlu olcam Şimdiden Çok teŞekkür ederim… iyi akşamlar…

  6. merhabalar bn çocuk gelişim bolumnde okuyrum 10.sınıfdayım ödevim var ama bı turlu bulamırum ödevim şu = üçgen kare yuvarlak hangı oyunlarda kullanılır ? oyun ve hıkaye yazıp arastırılacak :s ltfn bana yardıcı olurmusunuz rıca edıorum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz