Anaokulu 23 nisan gösterileri

Anaokulu 23 nisan gösterileri

Bu günlerde sık sık anaokulu için gösteri hazırlayacak arkadaşlardan sorular alıyoruz. Bu yazıyı yayınlayarak eski yıllarda 23 nisan ve yıl sonu gösterisi hazırlamış arkadaşlardan yardım istiyoruz.

Fikirlerinizi bizlere yorum yoluyla gönderebilirsiniz.

Eğer elinizde belge, video tarzı kaynaklar var ise anaokullu@anaokullu.com msn adresimizi ekleyerek bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz materyalleri bu başlıkta adınızla yayınlayacağız.

23 YORUMLAR

  1. ewt hem bende yarın ali sami yen stadında dans gösterisi yapıcam çokkkkk heyecanlıyım

  2. gösterilerinizi çook beğendim.Bizde bu yıl 10.yıl marşı eşliğinde şınav çeken,takla atn arkaya doğru sırayla sürünen asker gösterisi yaptık.Çok beğenildi.sonunda bayrak şiiriyle bitirdik.CD elime geçer geçmez bide yayınlıcaz.

  3. gösterileriniz çok güzel olmuş bizde bu sene yapıyoruz inşallah bizimkide sizinkisi gibi güzel olur tebrikler

  4. BENDE YARIN GÖSTERİ YAPACAĞIM ONUN İÇİN ÇOOOK SEVİNÇLİ VE HEYECANLIM UMARIM HERKEZ GÜZEL OYNAR ATATÜRK BİZE BU GÜNÜ ARMAĞAN ETTİ VE BİZ BU BAYRAMI HEP KUTLAYACAĞIZ ŞİMDİDEN BÜTÜN ÇOCUKLARIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLUYORUM NOT:ATATÜRKÜN İZİNDEN YÜRÜYECEĞİZZZZZZZ!!!!!!

  5. mrb ben kübra bizde 23nisan gösterilerine katıldık ben ce bizimki süper olucak kıskananlar çatlasın

  6. mrb ben hayriye ben gösterilerinizi bilgisayardan izledim çoooook güzel olmuş tebrik ederim

  7. gerçekten çok hoş şeyler elinize emeğinize sağlık üye olmak istiyorum ama beni bitürlü kabul etmiyo nasıl üye olabilirim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

  8. Anasınıfını bende okudum.Herkesle uğraşmak bazı öğretmenlere zor geliyor ama bazı öğrenciler çok uslu duruyor.Bende büyüyünce anasınıfı öğretmeni olcam öğrencilerimle oynamak ve eğlenmek isterim.Çocuklarla oynamak bir mutluluk.

Yoruma kapalı.