anaokulu matematik oyunları

okul öncesi eğitim için matematik oyunu

matematik oyunları

Oyun Adı: Matematik oyunları

Dosya Boyutu: 18mb

Dosya şifresi: www.anaokullu.com

buradan indirin

Eğer yukarıdaki bağlantıdan indiremiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı deneyebilirsiniz.

Alternatif link 

15 YORUMLAR

 1. arkadaşlar

  şu yorumlara bakınca gerçekten eğitim camiasının içler acısı durumunu hayretler içinde kalarak izledim. nedir bu bilgisayar acemiliği. adam sizin için oyun bulmuş yüklemiş, nasıl kullanılacağını anlatmış halen aynı soruları sorup duruyorsunuz.

  arkadaşlar lütfen şu dizilere vakit ayırdığınız kadar da işiniz için vakit ayırıp şu bilgisayar dünyasına bi el atın. sizlere çocuklarımızı emanet ediyoruz…

 2. oyun çalışıyor arkadaşlar.
  bunu ya cd ye yazdıracaksınız yada power ıso’dan çalıştıracaksınız.

  ama uğraşmayın değmez. ben çalıştırdım bişeye benzemiyo.

 3. oyun için alternatif link ekledim arkadaşlar, gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

 4. @ oyunu çalıştıramıyan arkadaşlar

  Yukarıda 13 mayıs’da yaptığım yorumu aynen yapıştırıyorum.

  “indirdiğin dosyanın içinde nrg uzantılı bir dosya olacak. oyunu çalıştırabilmen için o dosyayı cd ye yazdırman gerekiyor. indirdiğin klasörün içerisinde cd’ ye nasıl yazdırman gerektiği anlatılıyor. kolay gelsin iyi geceler”

  şimdi inen dosyayı gerekli şifreyle part’tan çıkarttıktan sonra elimize şifresiz normal bir klasör gelecek. Bu klasörün içinde .nrg uzantılı bir dosya var. Bu nrg dosyası cd kalıp dosyasıdır, onu boş bir cd ye yazdırmalısınız. Nasıl yazdıracağınız yine nrg_dosyaları_için adlı klasörün içinde resimli biçimde anlatılmış. Yazdırdıktan sonra cd’yi bilgisayara takıp, çalıştıracaksınız. Cd’yi takınca otamatik çalışıyor zaten.

  Matematik oyunu adlı bu oyunda hiçbir sorun olmadığı kesindir. Az önce tek tek hepsini yaptım ve sorun çıkmadı, oyunu oynadım. Olumsuz yorum yapmadan önce herşeyi doğru yaptığınızdan emin olmanızı rica ediyorum. İndirmede sorun çıkmaması için yeni link vereceğim.

 5. @derya mihri

  Bakın bu şekilde yardım talep ettiğinizde, size içtenlikle yardımcı olmaya çalışırım. Rica ediyorum diğer yorumlarınızda ki gibi seviyeyi düşürmeyelim. Konuyla tekrar ilgileneceğim.

 6. @kardelen1
  isteğinize çok geç cevap verdiğiniz için üzgünüm, kendi server’ımıza yükleyeceğim oradan rahatlıkla indirebilirsiniz.

 7. indiriyoruz ama oyunlar birtürlü açılmıyor nasıl bişey anlamadık ki!yardımcı olun lütfen yarına ödev yetiştireceğiz…

 8. indirdiğin dosyanın içinde nrg uzantılı bir dosya olacak. oyunu çalıştırabilmen için o dosyayı cd ye yazdırman gerekiyor. indirdiğin klasörün içerisinde cd’ ye nasıl yazdırman gerektiği anlatılıyor. kolay gelsin iyi geceler

Yoruma kapalı.