Anaokuluna ortak

Anaokuluna ortak

İlan: Özel Anaokuluna ortak aranıyor.

İlan Detayları;

Anaokulunun çok uzun yıllara dayanan bir gemişi var, İlk öğrencileri şu an 28 yaş civarındadır. Yeşilköy gibi bir semtte uzun yıllar hizmet vermiştir. Anaokulumuza maddi ve manavi destek çıkabilecek, vizyonu geniş bir ortak arayışındayız.

Anaokulu Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde bulunuyor, aşağıdaki telefondan arayabilir ve görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Telefon: 505 896 64 48 (Lütfen sadece randevu almak için arayınız. Telefonda kurum adı verilmeyecektir.)

Not: anaokullu.com ekibi anaokulunu bizzat görerek, bu ilanı yayına almıştır.

3 YORUMLAR

  1. MERHABA.İZMİRDE BİR ANAOKULUNA ORTAK OLMAK İSTİYORUM.4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.ANAOKULU DEVRALMAK İÇİN ARADIĞIM YERLERDEN ÇOK YÜKSEK RAKAMLAR İSTENDİĞİ İÇİN BİR ORTAKLA BİRLİKTE BAŞLAMAK İSTİYORUM BU İŞE.DÜŞÜNENLER YANITLARSA SEVİNİRİM.

  2. MERHABA.OKULUNUZ HANGİ ŞEHİRDE?BEN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİYİM BİLGİ ALABİLİRMİYİM?

  3. MEHABA BENDE OKULUMUZA ORTAK ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ÖZELLİKLERİ: kurum içi 480 m2 bahçesi: 450m2 olup tamamen müstakil okulumuzu 30 öğrenci ile devrediyorum. Kapasitesi 90 yeni TAŞINDIĞIMIZDAN dolayı bu sayı ancak önümüzdeki eğitim döneminde doldurabilir çevresinde başka emsali olmayan okulumuz devrediyor veya dealist biriyle ortaklık düşünüyoruz 05545146435 fiyat yüzyüze görüşülecektir

Yoruma kapalı.