Aof okul öncesi öğretmenliği

Aof okul öncesi öğretmenliği;

Açık öğretim fakültesi okul öncesi öğretmenliği ile ilgili tüm bilgileri bu sayfada bulabileceksiniz. Ekibimiz bu sayfayı yenilemektedir.

1107 YORUMLAR

 1. kızlar birincisı okulöncesi aöf okumak isteyenler bu sene tercih yapamıyacak çünkü okulöncesi aöf kalktı.

 2. Arkadaşlar Aöf okulöncesi öğretmenliği bölümü 1.sınıftayım örgün eğitime geçiş yapmak için ortalamamızın kaç olması gerekiyo bilen varsa yardımcı olun lütfen…?

 3. yaa 300 puan çıkarmak çokmu zor yaa nasıl yerleşiyosunuz yazarsanız sevinirimm ya lütfeeennn

 4. aöf okulöncesi ögretmenligine meslek liselerinden daha yüksek puan alsaktamı giremiyoruz lütfen yardım edinnnnnnnnnn….

 5. açiköğretim okul öncesi öğretmenliği bölümüne girin orda benim yazdığım soruya verilen cevaba bakın ordan ulaşabilirsiniz

 6. evet örgün eğitime geçebilirsin ama bu o kadar da kolay değil 80 olacak notların en az

 7. ben iktisat 4. sınıf öğrencisiyim hayalimde okul öncesi öğretmenliği okumak vardı ben şimdi öss ye girip bu bölümü açıktan okuyamıyor muyum ve ayrıca düz lise okudum ama 2000 kişi kontenjan var diyorlar ya bunların hepsi meslek lisesine mi ayrılmiş durumda cevap yazarsanız sevinirim

 8. dgs ile aöf 3. sınıf okul öncesi okuyorum ara sınavda hangi ünitelerden sorumluyuz arkadaşlar ltfen yardım edin

 9. Merhabalar a.ö okuloncesı ogretmenlıgı 1. sınftan orgune gecebılıyormyuz notlarımızı yuksek tutup bılgılendırısenız cok sevınırım 🙂

 10. mrb aysun ben söyliyim bu sene kazandım aöf okulöncesi turkçe 35.5 net sosyal 19 net mat 1.5 net ygs 4 392 puan türüyle yerleştim.okuldan bana toplamda 96 puan geldi.umarım yardımcı olabilmişimdir.
  ……

 11. mrb aysun ben söyliyim bu sene kazandım aöf okulöncesi turkçe 35.5 net sosyal 19 net mat 1.5 net ygs 4 392 puan türüyle yerleştim.okuldan bana toplamda 96 puan geldi.umarım yardımcı olabilmişimdir.

 12. yazılanların hepsini okumadım ama kız meslek lisesi mezunu olmayan arkadaşlar malesef aöf okul öncesi öğr. tercih edemiyor. ben düz lise mezunuyken tekrar kız meslek lisesini(2 yılda) bıtırdım ve sınava girip aöf okul öncesi öğr. kazandım.

 13. mrb arkadaşlar düz lise mezunuyum 2 yıllık çocuk gelişimini istiyorum ama 2 yıllık okuduktan sonra dgs olmadan açıköğretimden 4 yıllığa tamamlanabiliyormu bilgi werirseniz sewinirm.

 14. merhaba öykü hanım hikayenizi en başından beri takip ettim aynı durumdayım sayılır.4 yaşında 1 oğlum var 26 yaşındayımacık öğretim meslek lisesi son sınıftayım stajımı tamamlamaya calışıyorum. bu sene sınava giricem ama o kadar eski ki bilgiler dersanesiz olmaz hiç bişey hatırlamıyorum,staj,okul,temizlik ,çocuk zaten işim çok zor birde dersaneyi hangi araya sığdırayım bilmiyorum,busene kendimi denemek amacıyla dersanesiz girsem seneye mi dersaneye gitsem çok kararsız kaldım,sizin sınav sonucu ne oldu cok merak ettim. bana ne tavsiye edersiniz…şu anda bununla yatıp kalkıyorum geçen sene sınava giren arkadaşlar puanlarınızı yazarmısınız kontejyanlar artacak dendi acık öğretimde 2000 di arttımı hala aynımı?

 15. arkadaşlar ben anadolu üniversitesi açıköğretim bürosu ile görüştüm sadece çoçuk gelişimi kız meslek lisesi olanları alıyorlar.baska bölüm almıyorlar.

 16. ben bilgisayar bölümü mezunuyum fakat okul öncesi öğretmenliği istiyorum üniversite için buna hakkım var mı acaba…

 17. selam ben düzlise çıkışlıyım aofden çocukgelişimi bölümüne kaç puanla girebilirim 4 yıllığına

 18. kazanan ve kazanamayan arkadaşlar lütfen yazııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kaç net yaptınız hangi puan türüyle yrleştiniz

 19. öyküüüüü melikeeee evrennnnn nerdesiniz ne yaptınız öykü hanım nasıl yerleşebildinizmi yerkeşen arkadaşlar lütfen kaç net yapdıpınızı ve ygs 4 mi ygs 5 hangi puan türüyle kazandığınızı yazarsanız bize iyi bir yol olur ben yerleşemedim bu sene dershaneye başladım bakalım hayırlısı 9 aylık bir bebeğimde var ama inşallah olur

 20. aöf okul öncesi istiyorum meslek lisesi mezunuyum sadece kız meslk mi alıncak okul öncesine .s

 21. ben 8 gidiyorum ablar ve sbs puanı içni kaç puanı gerekli bilimiyorum rica etisem söylermisiniz?bide hangidersimin iyi oluması lazım ?

  cevap vernilerede vermiyenlerede tş edderim

 22. merhaba benim adım ilayda ilkaokul 4.sınıfa geçtim
  çok heyecanlıyım okulda çok fazla denimler yapacağımızı duymuştum bu denilen beni daha fazla heyecanlandırdı sosyal bilgiler konusunda herhalde çok iyiyim 3. sınıfda matematiğim 4 dü ve sonra 5 yaptım inşallah sandığım kadar kolaydaır…

Yoruma kapalı.