Çocuklara Tatil Etkinlikleri

Çocuklara özel tatil rehberi;

22 OCAK’ TA KARNESİNİ ALAN HER ÖĞRENCİ 212 İSTANBUL POWER OUTLET’ TE “KARNE’VAL” E KATILACAK VE TAKDİR BELGESİNİ GETİREN HER ÖĞRENCİ BİR SİNEMA BİLETİ KAZANACAK!
212 İstanbul Power Outlet sömestre tatilinde tüm öğrencileri “KARNE’VAL” e davet ediyor. Karnesini alan ve keyifli bir sömestre tatili geçirmek isteyen çocuklar için 212 İstanbul eşsiz bir etkinlik programı hazırladı. 23 Ocak’ ta başlayacak olan etkinlikler 7 Şubat’ a kadar her gün, öğrencileri hem eğlendirecek hem de çocukların dünyasında yeni ufuklar açacak.
212 İstanbul Power Outlet, sömestre tatilinde başarıyı ödüllendiriyor. 22 – 23 ve 24 Ocak tarihlerinde, kimliğini ve takdir belgesini getiren her öğrenciye bir adet sinema bileti hediye edilecek. Biletler sınırlı sayıdadır,
23 Ocak Cumartesi günü maskeli balo ile başlayacak olan “Karne’val”, iki hafta süreyle çocukları 212 İstanbul’ da misafir edecek. Maskeli baloya katılacak olan çocuklar; maskelerini ve diğer aksesuarlarını kendileri yaparak, “Karne’val” e kendi renklerini ve yaratıcılıkları katacaklar. Maskeli Balo’ da eğlenecek olan çocuklar 212 İstanbul’ un yiyecek ikramları ile de ağızlarını tatlandıracaklar.
Kukla Tiyatrosu, Ritim Atölyesi, Seramik Atöylesi, Sahne Gösterileri, Yaratıcı Drama Okulu, Karikatür ve Origami Atölyesi, Heykel Atölyesi, Ebru Atölyesi, Pleneteryum Gösterisi, Sihirbaz ve Animasyon yarışmalarının yer alacağı aktivite planı, 7 Şubat günü gerçekleşecek olan “Okula Dönüş Tasarım Atölyesi” ile son bulacak.
212 İstanbul Power Outlet’ e gelen her çocuğun sömestre tatili “KARNE’VAL” havasında geçecek!

Akmarkez 24-08 Şubat tarihleri arasında çocuklar için gerçekleştirilecek “Akmerkez Çocuk Festivali” birbirinden renkli alternatiflerle çocuklara tatilin keyfini doyasıya yaşatacak.

Etkinlikler kapsamında; Dev Palyaço’dan Yüz boyamaya, Lego’dan Nintendo Wii’ye kadar pek çok seçenek, çocuklar için ayrılan Yemek Katı Music Wall alanında ziyaretçileri bekliyor olacak. Etkinliklerde sihirli boyama çalışmasından maske yapımına, oyun hamurundan yüz boyamaya kadar birçok oyunla minikler zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar.

İstinye Park

Alışveriş ve yaşam merkezinde, çocukların okullarının yarı dönem tatilini en iyi şekilde geçirmeleri için birbirinden eğlenceli çocuk eğlenceleri düzenleniyor. Theo Dede ile oyunlar, lego etkinliği, hasbro ve angel çocuk aktiviteleri ve tayga toys tahta oyuncaklarla tüm çocuklar tatilin tadını çıkartacaklar.

Pendorya

Pendik’teki alışveriş merkezinde yarıyıl tatili için çocuklara keyifli zamanlar yaşatacak renkli aktiviteler düzenleniyor.

Karnesini getiren 1000 çocuğa sinema bileti hediye edilecek. Çocuklar uzay çadırına ücretsiz girerek simülasyonlarla uzay çağını yaşayacak. Ayrıca çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak farklı etkinlikler düzenlenecek.

Neomarin

Pendik’te bulunan Neomarin AVM, yarıyıl tatilinde çocuklara iki hafta boyunca doya doya eğlenecekleri aktiviteler hazırlandı. Aileleriyle AVM’ye gelen çocuklar, karaoke show, şans topu, nintendo wii plaj voleybolu, tabu, dublaj oyunu, sessiz sinema, dans dersi ve birbirinden eğlenceli pek çok süprizle karşılaşacak. Eğlenceler 7 Şubat’a kadar sürecek.

Spor Yapmak İsteyenlere;

Darüşşafaka sömestr tatilini spor yaparak değerlendirmek isteyen çocuklar için Darüşşafaka Gymnasium Sport Center ideal seçim olacak. Hafta sonları ikişer saatlik seanslar şeklinde yüzme, tenis, cimnastik, karate branşlarında çocuklar diledikleri sporu yapabilecekler. Spor eğitimleri, tecrübeli uzman hocalar tarafından verilecek. 25 Ocak-5 Şubat tarihleri arasındaki eğitimlere 3-14 yaş arasında tüm çocuklar katılabiliyor.