Okul Öncesi, Anasınıfı Kutlama Kartı

kart1.jpgkart.jpg

Okul Öncesi, Anasınıfı Kutlama Kartı

kutlama kartı kutlama kartı

Özel gün kutlama kartı ya da davetiye kartı olarak kullanılabilir.

Bayram kartı

dsc04711.jpgdsc04708.jpg

Boş şablon renkli kartona yapıştırıldıktan sonra kesilerek süslenir, kutlama yazısı içine yazılır.

dsc04002.jpg

Üst kısımdan katlanarak kesilir, yazı içine yazılır, çiçekler kesilerek yapıştırılır ortaları parlak kağıtla süslenir.

dsc04016.jpgdsc04017.jpg

Belirli günler için şapka

deniz-yasemen

46 YORUMLAR

  1. güzel ama daha değişik faliyetler eklerseniz bizim gibi yeni öğretmen adaylarına yardımcı olursanız sewiniriz.şimdiden teşekkür ederim…

  2. süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
    çok teşekür ederim
    sitenizi dahada geliştirebilirsininz

  3. Selam ben adımı vermek istemediğim için takma adımı kullanmak istiyorum. Takma adım: Swi Melek. Öncelikle Hasan leyli İ.Ö.O okulunda anaokulu öğretmeniyim. Çocuklara 2 günden beri neler yaptıracağımı düşünüyordum. Şimdi bunları yaptıracağım hem 19 Mayıs da yaklaşıyor çok güzel bir etkinlik olacağından eminim. Bir de sitenizin çok güzel olduğunu eklemek istiyorum. Anaokulunda çocuklara yaptırılacak en güzel etkinlik bunlardır bence. Meslektaşlarıma bu siteyi öneriyorum ve bu etkinliklerin çok güzel olduğunu söylüyorum buradan. Hepinizi öpüyorum. Hoşçakalın!!!!!

  4. slm ben çocuk gelişimi ogrencisiyim bu sene staja gidiyorum ve bilgilerimipaylaşacak arkadasların eklemesini bekliyorum byeee =)

  5. çooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllll olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş çokkkkkkkkkk beğeniyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm………………………bybybybybybybybybyby

  6. DEVAM EDEBİLİRSİNİZ AMA TAVSİYEM BİR DAİRE YAPIP YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN DİYE BİLİRSİNİZ TABİ SÜSLEYEREK:):):):):)……ÇOK GÜZEL OLUR VE MEMNUN OLURUMMMMM…..

Yoruma kapalı.