Okul öncesi etkinlik

Okul öncesi etkinlik

Etkinlikleri gönderen üyemiz: Pınar Mete

Okul öncesi etkinlikleri orjinal boyutlarında görebilmek için üzerine tıklayın.

anaokul etkinlik

Okul öncesi etkinlik

anaokulu

anasınıfı etkinlik

Etkinlikler için çok teşekkürler.

15 YORUMLAR

  1. elinize sağlık güzel olmuş.bende anaokulunda resim öğretmenliği yapıyorum.sizin çalışmalarınızda bana fikir veriyor.farklı şeyler yaptırmayı seviyorum.yaptırdığım çalışmalardan örnekler gönderirim.iyi çalışmalar.

  2. Ne yaparsan o olur,sen nasıl istersen.fon kortonuda olur,pet tabakta.Elinde hangi malzemen varsa.bu etkinlik sınıfı 2 guruba bölersen daha iyi olur çünkü tek zor olur,butun sınıfa da olmaz.en iyisi sen küçük guruplar oluştur.yada 2 ye böl sınıfını.hadi kolay gelsin.

  3. hocam ayçiçeğini siz pet tabaktan mı yaptınız yoksa fon kartonundan keşke malzemelerde açıklansaydı. ama böylede olur etkinlikler için tşk edrim hocam birde şu ayçiçeği etkinliği grup halindemi yoksa bireysel mi yaptıralım yardımcı olursanızsevinirim saygılarımla!

  4. zelihacım yapabilirsin arkadaşım, sorun olmaz,hatta daha bile iyisini yaparsın 🙂

  5. Bu etkinlikleri bizlerle paylaşan arkadaşlar gibi sizde etkinliklerinizi paylaşabilirsiniz. Birbirimize yardımcı olmaya davet ediyorum sizleri. Etkinliklerinizi adınızla sermerane@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Görüşmek üzere.

  6. Bu etkinlikleri paylaşan arkadaşlar gibi sizde etkinliklerinizi paylaşabilirsiniz. Birbirimize yardımcı olmaya davet ediyorum sizleri. Etkinliklerinizi adınızla sermerane@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Görüşmek üzere.

  7. çok güzel hepsi aynısını yapsak yada biraz değiştirerek yapsak sorun olmaz demi neyse size başarılar…

  8. Bu Çalışmalara bizzat şahit olduğum için üzerindeki emeği biliyorum ellerine sağlık.

Yoruma kapalı.