Okul öncesi öğretmenliği taban puanları

Okul öncesi öğretmenliği taban puanları

Milli eğitim bakanlığı okul öncesi öğretmen adayları için geçerli olacak taban puanını açıkladı.

Aşağıdaki resime tıklayarak 2009 yılı okul öncesi kontenjanlarını ve okul öncesi öğretmeliği taban puanlarını görebilirsiniz.

Resmi inceleyemeyenler için;

Atanacak kadrolu okul öncesi öğretmeni: 1319
Okul öncesi taban puan 54

888 YORUMLAR

 1. imam hatipteyim ben anaokulu öğretmenliğini tercihlerime yazabiliyormuyum? birde puanı hakkında bir bilginiz vaar mı ?

 2. bn daha küçüğüm 6. sınıfa gidiyorum ama anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum hangi okullara gitmem gerkir ve kaç puan bilen var mı??

 3. ya ben 7. sınıfaa gidiyorum ama ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorm sizce hangi liseye gidebilirim ve puanım kaç olmalıı ???

 4. kız meslek okuluna gitmelisin bnde 6. sınıfa gidiyorum bnde anaokulu öğretmeni olmak istiyorum ama biliyorum yani herkese sora sora :):)

 5. ya bn 7. sınıfım ve liseye giddiğim zaman liseden hemşireliğe geçiş yapmak istiyorum peki nasıl yapabilirim…?

 6. arkadaşlar ben süper lise mezunuyum anaokulu öğretmenliği okumak istiyorum açıktan şansım varmı bilen varsa ltfn yorumlarınızı bekliyorum

 7. bn daha küçüğüm 6. sınıfa gidiyorum ama anasınıfı öğretmeni olmak istiyorum hangi okullara gitmem gerkir ve kaç puan bilen var mı

 8. selçuk anadolu meslek lisesi tatlım çokta zor değil puanları ve çocuk gelişimi bölümüne şekerimm

 9. canım benim olur mu hiç öyle şey ya düşük falan değil en az 1.500 liradan başlıyor oda bu zaman da puanlarıda düşük değil yani kesinlikle seçmelisin üstelik 3 ay tatil olduğundada maaşını alabiliyorsun kesinlikle seç bu mesleği memur olmak gibisi var mı üstelik sonradan ilkokul öğretmenliği teklifleri bile geliyor bizzat kendim biliyorum

 10. ben süper lise mezunuyum.açıköğretimden okulöncesi öğretmenliğine başvurabilir miyim.ona göre össye girecem de

 11. yaa bende 8. sınıfa gectım hangı lıseye gıtmem gerekıyoo solermısnızzzzz? arıyorum ama bulamıyorum

Yoruma kapalı.