Okul öncesi origami ile yapılan sınıf süsü

 

Yılbaşı için sınıf süslemede kullanılabilecek origami ile yapılmış süs örneği.

Görmek için resmin üzerini tıklayın

16 YORUMLAR

  1. sanırsam merkezde çalıiyorsunuz,keske benimde ögrencim olsa 10 tane evet sadece 10,göndermiyorlar.ne yaptıysamda ikna olmuyorlar……..

  2. kesinlikle katılıyorum. Öğrenci sayısı verilen eğitimin kalitesini etkileyen bir faktördür. Bu konuda bir çok eğitimci okul öncesi ile ilköğretim okullarını birbirine karıştırıyor ve 30 öğrenci sayısını iyi olarak değerlendiriyor. evet ilköğretimde iyi bir sayı olabilir ama okul öncesinde zannetmiyorum ki sınıfın büyüklüğü olsun, çalışan personel olsun yetersiz kalır. şu anda 30 öğrenci ile çalışan arkadaşlara sabır ve başarılar diliyorum. En kısa zaman da bu konunun üzerinde durulması gerek.

  3. yeni bir döneme başlarken yine sıkıntılıyız. özellikle her sene artan sınıf mevcutlarımız sorunun bir parçası. okul öncesi yaygınlaşmalı tabiki .ama bu mevcut sınıflardaki öğrenci sayılarını 30 lara kadar yükselterek değil yeni sınıflar açarak yeni kadrolar alarak mümkün.
    yeni dönemde herkese başarılar

  4. BEN BU SİTEYI YENI KEŞFETTİM EMEĞİNIZE SAĞLIK HERŞEY ÇOK GÜZEL VE ZATEN ANAOKUU ÖĞRETMENI HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ YENILIKLERE AÇIK,ÜRETİCİ OLMALI

  5. mesleğe yeni başladım,bunlar benim için çok önemli.yaratıcılığınızdan dolayı sizi tebrik ederim

  6. çok farklı olmuş kağıdı o kadar parçaladıktan sonra öyle bir şeklin çıkması çok ilginç…

  7. siteniz çok güzel ama ben aradığım şeyi bulamadım.Acil günlük plan örneklerine ihtiyacım var.onları da eklerseniz çok memnun olucamğım

Yoruma kapalı.